DEVImat 200T электрлік еденді жылытуға арналған жылыту төсеніші (DTIF-200, ауданы = 1,45 м2, қуаты = 285 Вт)
74 100 ₸
- Бар
- Коды:Теплый пол DEVImat 200T
- +7 (707) 333-57-83whatsapp
DEVImat 200T электрлік еденді жылытуға арналған жылыту төсеніші (DTIF-200, ауданы = 1,45 м2, қуаты = 285 Вт)
DEVImat 200T (DTIF-200) - қыздырғыш өзектерінің тефлонды оқшаулағышы бар БИО класты еденді жылытуға арналған қуатты және жұқа жылыту төсенішінің үлгісі. Қуатты жылыту төсеніші, еден арқылы жылу шығыны жоғары бөлмелерде (балкондарда, лоджияларда және т.б.), жылыту қуатын жоғарылатуды қажет ететін бөлмелерде, сондай-ақ массаж үстелдерін, жылытқыштар мен сауналардағы тас орындықтарды жылыту үшін қолданылады. . Қыздырудың жоғары максималды жұмыс температурасына ие.
DEVImat 200T жөнделетін және жаңа жұқа жылытылатын едендердің конструкциясында тікелей еден жабынының астында - цемент жабынының қалың қабатын жасамай-ақ плитка немесе ламинат (жұқа төсемі бар) астында қолданылады. ПВХ-дан жасалған сыртқы оқшаулауы бар ұқсас үлгілермен салыстырғанда жұқа.
Жылыту төсенішінің екі ядролы конструкциясының арқасында тек бір ғана қосылатын қуат сымы пайдаланылады - бұл еден бетіне жылыту төсенішін орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді, өйткені қуат қосылымы үшін екінші сымды кері қайтару қажет емес. реттегішке.
Сондай-ақ, еденді жылыту жүйелеріне арналған жабдықтардың ассортиментімен таныса аласыз: Тақта астында, Тұтастырғышқа, Ламинат / Паркет / Линолеум астына / Кілем, Балкон / лоджия үшін. Ассортиментте бар Монтаждық керек-жарақтаржәне кабельді бекіту үшін және Термореттегіштер.
Назар аударыңыз!!!
Сайттағы бағалар тауардың нақты бағасынан өзгеше болуы мүмкін. Байланыс телефон нөміріне қоңырау шалып, менеджерлерімізден тауардың бағасы мен қолжетімділігінің өзектілігін нақтылауыңызды сұраймыз.
Біз жабдықтың жоғары сапасына және жедел қызмет көрсетуге кепілдік береміз. Бізге қоңырау шалыңыз!
Біз жұмыс істейміз және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша жөнелтуді ұйымдастырамыз.
"WELLNESS" - үздіктердің ішінен ерекшесін таңдайтындар үшін!
.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Devi |
| Өндіруші ел | Дания |
| Жылыту кабелінің түрі | Резистивті |
| Максималды қуат | 200 Вт/м |
| желі саны | 2 |
| Экрандалған кабель | Иә |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Минималды иілу радиусы | 30 мм |
| Жылыту алаңы | 1.45 шаршы м |
| Максималды жұмыс температурасы | 110 град. |
| Орнатудың минималды температурасы | -5 град. |
| Оқшаулау | Тефлон |
| Жылыту кабелін қолдану аясы | Жылы еден |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат | 200 Вт/м.шаршы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуаты 220 В кезінде | 260 Сейсенбі |
| 230В кезіндегі меншікті қуат | 200 Вт/м2 |
| Экран | алюминий фольга + сым 0,5 мм2 |
| Қуаты 230 В кезінде | 285 Сейсенбі |
| Қарсылық | 186 Ом |
| Төсеніштің қалыңдығы | 3,5-4 мм |
| Сыртқы оқшаулау | PVDF, қызыл |
| Суық қоректендіруші сым | 1 х 4 м, 1 мм2 + экран, DTWB |
| 220В кезіндегі меншікті қуат | 180 Вт/м2 |
| Максималды қуаты Вт/м | 200 |
| Тордың / жылыту аймағының ені | 50см / 48см |
| Рұқсат етілген электр кедергісі | +10%...-5% |
| Сертификаттар | УкрТЕСТ, IEC 60335-2-96, DEMCO, CE |
| Кілемшенің рұқсат етілген ұзындығы | +2% +10см...-2%-10см |
| Ішкі оқшаулау | Тефлон FEP |
- Бағасы: 74 100 ₸
- Қаптау тәсілі: DEVImat 200T жеткізу жинағы: - Жылыту төсеніші - Еден сенсорын орнату жинағы - Кепілдік талоны - Нұсқаулық - Қаптама








