Smartbot 20208 бассейнді тазалауға арналған робот шаңсорғыш (кабель = 20 м, арбамен және басқару блогымен бірге)
774 690 ₸
- Бар
- Коды:Робот Smartbot 20208
- +7 (707) 333-57-83whatsapp
Smartbot 20208 бассейнді тазалауға арналған робот шаңсорғыш (кабель = 20 м, арбамен және басқару блогымен бірге)
Автоматты робот шаңсорғыш Smartbot 20208 — үйдегі бассейнді шамамен 1,5-2 сағат ішінде әртүрлі ластаушы заттардан тазартуға арналған, бассейн ыдысының бетін автоматты түрде тиімді тазартады, бассейннің кез келген гидрооқшаулағыш жабынына бейімделуі мүмкін. Робот-шаңсорғыш бассейнді сүзу жүйесіне қосылуды қажет етпейтін автономды жүйе болып табылады. Шаңсорғыш сүзгісінің тазалау дәрежесі 2 микрон. Су астындағы шаңсорғыштың көмегімен бассейнде суды ағызбай тазалауға болады.
Робот шаңсорғыш Smartbot 20208 үш бөлікке бөлінеді: робот шаңсорғыш, қуат консолі және басқару пульті. Робот шаңсорғыш басқару пультімен басқарылады және үнемі сумен ластанған бассейннің түбі мен қабырғаларын мұқият тазартады. Робот шаңсорғыш болған кезде бассейндегі суды жиі ауыстырудың қажеті жоқ. Робот шаңсорғыштың арқасында бассейнді тазалаудың дәстүрлі әдісі толығымен өзгеруде, бұл физикалық еңбек пен қымбат шығындарды ғана емес, сонымен қатар сіз үшін құнды уақытты да үнемдейді. Сіз де өз бассейніңізді пайдаланудан шынайы ләззат алғыңыз келсе, робот шаңсорғышқа тапсырыс беріңіз Smartbot 20208 бұл сайтта қазірдің өзінде өзіңізге және жақындарыңызға ұмытылмас әсер мен жағымды демалыс сыйлаңыз.
Сондай-ақ, біздің ассортиментте Сіз бассейндерге арналған әртүрлі жабдықтарды таба аласыз және таңдай аласыз: Сорғылар, Құмды сүзгілер, Сүзгіш моноблоктар, Аспалы сүзгіш моноблоктар, Кварц құмы, Кепілге салынған жабдық, Толып кету арнасының торлары, Құбырлар мен фитингтер, Суды жылыту, Суды жарықтандыру, Суды залалсыздандыру, Баспалдақтар, Әрлеу материалдары, Қарсы ағымдар, Сарқырамалар, Робот-шаңсорғыштар, Қорғаныш жабындары, Ауа компрессорлары, Спорттық бассейндерге арналған жабдықтар, Механикалық шаңсорғыштар.
Назар аударыңыз!!!
Сайттағы бағалар тауардың нақты бағасынан өзгеше болуы мүмкін. Байланыс телефон нөміріне қоңырау шалып, менеджерлерімізден тауардың бағасы мен қолжетімділігінің өзектілігін нақтылауыңызды сұраймыз.
Біз жабдықтың жоғары сапасына және жедел қызмет көрсетуге кепілдік береміз. Бізге қоңырау шалыңыз!
Біз жұмыс істейміз және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша жөнелтуді ұйымдастырамыз.
"WELLNESS" - үздіктердің ішінен ерекшесін таңдайтындар үшін!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbox |
| Өндіруші ел | Гонконг |
| Кернеу | 220 В |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 120-300 Вт |
| Шаңсорғыштың түрі | Бассейнге арналған су астындағы робот шаңсорғыш |
| Корпустың түсі | Красный |
| Кіріс кернеуі | 220 Жылы |
| Ылғалдан қорғау дәрежесі | IP68 |
| Қорек кернеуі | 30 В |
| Кабель ұзындығы | 20 м |
| Пайдаланудың рұқсат етілген тереңдігі | 4 м |
| Бассейнді тазалау аймағы | Түбі, Қабырғалары, Су деңгейінің сызығы |
| Судың жұмыс температурасы | +10ºС..+32ºС |
- Бағасы: 774 690 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеткізу көлемі: - Робот шаңсорғыш - Қуат кабелі - Қашықтан басқару пульті - Арба











