Бассейнді тазалауға арналған Hayward TigerShark (AquaShark) автоматты робот-шаңсорғыш (кабель = 17 м)
552 595 ₸
- Бар
- Коды:Робот Hayward TigerShark
- +7 (707) 333-57-83whatsapp
Бассейнді тазалауға арналған Hayward TigerShark (AquaShark) автоматты робот-шаңсорғыш (кабель = 17 м)
Hayward TigerShark (AquaShark) құрамында 1 жетек қозғалтқышы және 1 сорғы қозғалтқышы бар, екеуі де су өткізбейтін, шамадан тыс жүктемеден қорғалған. Құрылғы автоматты режимде жұмыс істейді (адамның қатысуынсыз). Берілген бағдарламамен басқарылатын шаңсорғыш түбінің бойымен қозғалады, сонымен бірге түбінің бетін тазартады және суды сүзеді. Шаңсорғыш щеткалармен, басқару блогымен, қоқыс жинауға арналған картриджмен жабдықталған.
Робот шаңсорғыш Hayward TigerShark (AquaShark) — бассейнді тазалау схемасын оңтайлы таңдайтын микропроцессорлық адаптивті басқару схемасын пайдалана отырып, бассейннің түбін және қабырғаларын әртүрлі ластаушы заттардан тазартуға арналған. Hayward Tiger Shark бассейн түбін кірден және су астындағы ұсақ бөлшектерден 4 метрге дейін кіріктірілген картриджді сүзгі сорғысы мен ПВХ щеткалары арқылы орташа есеппен 4 сағат ішінде тиімді және ыңғайлы тазалауға мүмкіндік береді. Жинаудың максималды ауданы - 80 ш.м. дейін, ол кабельдің ұзындығы 16 метрмен шектелген. Робот-шаңсорғыш бассейнді сүзу жүйесіне қосылуды қажет етпейтін автономды жүйе болып табылады. Оңай алынатын сүзгі панелі суды 5 микроннан үлкен бөлшектерден тазартады. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін арбамен жабдықталуы мүмкін.
Робот шаңсорғыш Hayward TigerShark (AquaShark) су құбырын, бассейннің түбін және қабырғаларын әртүрлі ластаушы заттардан тазартуға арналған. Автоматты режимде жұмыс істейді, цикл - 4 сағат. Сорғының өнімділігі - 17 текше метр.м/сағ. Бассейннің ұсынылатын ауданы - 80 шаршы метрге дейін.м, ұзындығы 12 метрге дейін. ПВХ-дан жасалған щеткалар. Сіз де өз бассейніңізді пайдаланудан шынайы ләззат алғыңыз келсе, робот шаңсорғышқа тапсырыс беріңіз Hayward TigerShark (AquaShark) бұл сайтта қазірдің өзінде өзіңізге және жақындарыңызға ұмытылмас әсер мен жағымды демалыс сыйлаңыз.
Сондай-ақ, біздің ассортиментте Сіз бассейндерге арналған әртүрлі жабдықтарды таба аласыз және таңдай аласыз: Сорғылар, Құмды сүзгілер, Сүзгіш моноблоктар, Аспалы сүзгіш моноблоктар, Кварц құмы, Кепілге салынған жабдық, Толып кету арнасының торлары, Құбырлар мен фитингтер, Суды жылыту, Суды жарықтандыру, Суды залалсыздандыру, Баспалдақтар, Әрлеу материалдары, Қарсы ағымдар, Сарқырамалар, Робот-шаңсорғыштар, Қорғаныш жабындары, Ауа компрессорлары, Спорттық бассейндерге арналған жабдықтар, Механикалық шаңсорғыштар.
Назар аударыңыз!!!
Сайттағы бағалар тауардың нақты бағасынан өзгеше болуы мүмкін. Байланыс телефон нөміріне қоңырау шалып, менеджерлерімізден тауардың бағасы мен қолжетімділігінің өзектілігін нақтылауыңызды сұраймыз.
Біз жабдықтың жоғары сапасына және жедел қызмет көрсетуге кепілдік береміз. Бізге қоңырау шалыңыз!
Біз жұмыс істейміз және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша жөнелтуді ұйымдастырамыз.
"WELLNESS" - үздіктердің ішінен ерекшесін таңдайтындар үшін!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hayward |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Бассейн көлемі | 60 куб. м |
| Кернеу | 220 В |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 110 |
| Шаңсорғыштың түрі | Бассейнге арналған су астындағы робот шаңсорғыш |
| Кабель ұзындығы | 17 м |
| Бассейнді тазалау аймағы | Түбі, Қабырғалары, Су деңгейінің сызығы |
| Сорғы қозғалтқышының жылдамдығы | 2700 айн/мин |
| Тазалау жылдамдығы | 18 метр/мин |
| Номиналды сүзу алаңы | 6451 см2 |
| Шаңсорғыштың өлшемдері | 41*41*28 см. |
| Тазалау алаңының жылдамдығы | 5 м2/мин |
| Шаңсорғыштың салмағы | 10 келі |
| Ұсынылатын су температурасы | 10-35 гр. |
| Жетек қозғалтқышының айналу жылдамдығы | 55 об/мин |
| Қаптама өлшемі | 48*48*48 қараңыз. |
| Сору қуаты | 17 м3/сағ (283 л/мин) |
| Сүзу дәрежесі | 5 |
| Тазалау метрлерінің жылдамдығы | 18 м/мин |
| Қаптамасы бар салмақ | 15,9 кг |
| Сорғы/жетек қозғалтқышының кернеуі | 22/24 В |
| 220/24 кернеу кезіндегі тұтынылатын ток | 0,78/3,5 Амп |
| Кернеу, кіріс/шығыс | ~ 220/24 Жылы |
| Сорғы/жетек қозғалтқышының тұтыну тогы | 0,63/2,6 Амп |
| Циклдің жұмыс уақыты | 240 минут |
- Бағасы: 552 595 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеткізу көлемі: - Hayward TigerShark QC шаңсорғыш - Tiger Shark RCX70103PAK2 ірі бөлшектерді сүзуге арналған сүзгі - Hayward RCX70101PAK2 ұсақ бөлшектерді сүзуге арналған сүзгі - Басқару пульті - Кевлар күшейтілген кабель (17 м) - Құжаттама және пайдаланушы нұсқаулығы











