Robo-ranger 20 бассейнінің қабырғалары мен түбін тазалауға арналған робот шаңсорғыш (кабель = 20 м)
594 700 ₸
- Бар
- Коды:Робот Robo-ranger 20 м
- +7 (707) 333-57-83whatsapp
Robo-ranger 20 бассейнінің қабырғалары мен түбін тазалауға арналған робот шаңсорғыш (кабель = 20 м, арбамен, қабырғалар мен түбін тазалау)
Робот шаңсорғыш Robo-ranger 20 үш бөлікке бөлінеді: робот шаңсорғыш, қуат консолі және басқару пульті. Робот шаңсорғыш басқару пультімен басқарылады және үнемі сумен ластанған бассейннің түбі мен қабырғаларын мұқият тазартады. Робот шаңсорғыш болған кезде бассейндегі суды жиі ауыстырудың қажеті жоқ. Робот шаңсорғыштың арқасында бассейнді тазалаудың дәстүрлі әдісі толығымен өзгеруде, бұл физикалық еңбек пен қымбат шығындарды ғана емес, сонымен қатар сіз үшін құнды уақытты да үнемдейді. Сіз де өз бассейніңізді пайдаланудан шынайы ләззат алғыңыз келсе, робот шаңсорғышқа тапсырыс беріңіз Robo-ranger 20 бұл сайтта қазірдің өзінде өзіңізге және жақындарыңызға ұмытылмас әсер мен жағымды демалыс сыйлаңыз.
Робот шаңсорғыш Robo-ranger 20 — бассейнді тазалауға арналған тиімді және сенімді құрылғы. Бассейндерді тазалауға арналған барлық роботтар Robo-ranger материалдар мен бағдарламалық қамтамасыз етудің сенімділігін, олардың әмбебаптығын сипаттайды, бұл бассейнді басқа құрылғыларды пайдаланбай-ақ жан-жақты тазалауға мүмкіндік береді және, әрине, тамаша жабдықпен бірге қолжетімді және жағымды баға.
Сондай-ақ, біздің ассортиментте Сіз бассейндерге арналған әртүрлі жабдықтарды таба аласыз және таңдай аласыз: Сорғылар, Құмды сүзгілер, Сүзгіш моноблоктар, Аспалы сүзгіш моноблоктар, Кварц құмы, Кепілге салынған жабдық, Толып кету арнасының торлары, Құбырлар мен фитингтер, Суды жылыту, Суды жарықтандыру, Суды залалсыздандыру, Баспалдақтар, Әрлеу материалдары, Қарсы ағымдар, Сарқырамалар, Робот-шаңсорғыштар, Қорғаныш жабындары, Ауа компрессорлары, Спорттық бассейндерге арналған жабдықтар, Механикалық шаңсорғыштар.
Назар аударыңыз!!!
Сайттағы бағалар тауардың нақты бағасынан өзгеше болуы мүмкін. Байланыс телефон нөміріне қоңырау шалып, менеджерлерімізден тауардың бағасы мен қолжетімділігінің өзектілігін нақтылауыңызды сұраймыз.
Біз жабдықтың жоғары сапасына және жедел қызмет көрсетуге кепілдік береміз. Бізге қоңырау шалыңыз!
Біз жұмыс істейміз және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша жөнелтуді ұйымдастырамыз.
"WELLNESS" - үздіктердің ішінен ерекшесін таңдайтындар үшін!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 220 В |
| Өндіруші | IRobot |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шаңсорғыштың түрі | Бассейнге арналған су астындағы робот шаңсорғыш |
| Корпустың түсі | Көгілдір |
| Кіріс кернеуі | 220 Жылы |
| Ылғалдан қорғау дәрежесі | IP68 |
| Кабель ұзындығы | 20 м |
| Пайдаланудың рұқсат етілген тереңдігі | 4 м |
| Бассейнді тазалау аймағы | Түбі, Қабырғалары, Су деңгейінің сызығы |
| Жұмыс циклінің уақыты | 0,5 -2 сағ |
| Роботтың салмағы | 12.6 кг |
| Қаптаманың жалпы салмағы | 19 кг |
| Судың жұмыс температурасы | +10ºС..+32ºС |
| Қозғалыс жылдамдығы | 15 м/мин |
| Тамақтандыру | 24 Жылы |
- Бағасы: 594 700 ₸
- Қаптау тәсілі: Жеткізу көлемі: - Робот шаңсорғыш - Қуат кабелі - Қашықтан басқару пульті - Арба











