
Universal 71UN су жылытқышына арналған жылыту электр жылытқышы (1500 Вт, ұзындығы=341 мм, диаметрі=120 мм)
43 400 ₸
- Бар
- Коды:ТЭН WTH071UN
- +7 (707) 333-57-83whatsapp
Universal 71UN су жылытқышына арналған жылыту электр жылытқышы (1500 Вт, ұзындығы=341 мм, диаметрі=120 мм)
Universal 71UN ТЭН – бұл су жылытқыштың жүрегі болып табылатын қыздырғыш элемент. ТЭН мақсаты суды белгілі бір температураға дейін қыздыру болып табылады. Ол электр желісінен қуат алады, сондықтан оны тек электр құрылғысына орнатуға болады. . Алайда ТЭН табиғи тозу немесе істен шығу салдарынан ауыстыруға жататын шығыс элементі болып табылады.
Қазандықтар немесе су жылытқыштар орталықтандырылған ыстық сумен қамтамасыз етілмеген жерлерде ыстық сумен жабдықтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Заманауи су жылытқыштар — ең аз көлемде техникалық қызмет көрсетуді қажет ететін тиімді және ақаусыз құрылғылар. Олардың үйде болуы бұзылу орын алғанша байқалмайды.
Сондай-ақ, біздің қосалқы бөлшектер мен қосалқы бөлшектердің ассортиментін қарай аласыз: Саунаның электр пештерінің, Бу генераторларының, Электр жылытқыштар және УК қондырғылар.
Назар аударыңыз!!!
Сайттағы бағалар тауардың нақты бағасынан өзгеше болуы мүмкін. Байланыс телефон нөміріне қоңырау шалып, менеджерлерімізден тауардың бағасы мен қолжетімділігінің өзектілігін нақтылауыңызды сұраймыз.
Біз жабдықтың жоғары сапасына және жедел қызмет көрсетуге кепілдік береміз. Бізге қоңырау шалыңыз!
Біз жұмыс істейміз және Қазақстан Республикасының бүкіл аумағы бойынша жөнелтуді ұйымдастырамыз.
«WELLNESS» - үздіктердің ішінен ерекшесін таңдайтындар үшін!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Universal |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпустың диаметрі | 120 мм |
| Корпустың ұзындығы | 341 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 1.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Компоненттің түрі | ТЭН |
- Бағасы: 43 400 ₸


